| Kristinake a întrebat:

treaba e ca-mi place de un baiat, care anul trecut mi-a propus sa ne combinam insa am refuzat, eram prea timida, na.Si acum au reinviat sentimentele, i'am spus unei prietene comune, si ea zice, ca dupa scoala sa vorbesc cu el, si sa'i spun ce simt.Insa treaba e ca, nu prea am destul curaj, pe mess nu prea intra fb la fel, suntem in aceiasi scoala, clase paralele.Am si recuperat nr lui de la un prieten. I'am trimis un mesaj intrebindul ce mai face, insa nu a raspuns, de ce? Oare, nu merita sa incerc a fi cu el? Poate ma ignora?

6 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Poate are alt numar. laughing Nu renunta.

| Bteen a răspuns:

Poate nu merita? Cel el acum nu are dreptul sa te refuze sau cum? Te-ai intrebat daca mai e singur sau are pe cineva? Ar trebui sa il intrebi direct daca te ignora sau nu...nu inteleg de cate ori ai mai pus intrebarea asta? De cel putin 3 ori...Rezolva-ti problema, fa ceea ce simti tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca sa reusesti singura sa ajungi la el si sa-ti dea importanta. nu te mai baza pe colege/colegi din clasa. nicioadata nu te vor ajuta ba chiar iti vor face raustraight face... nu stiu. nu mai folosi toate porcariile mess, fb, tel. incearca sa vb cu el fata in fata! nu te ascunde de el infastisandu-te prin toate mijloacele de vorbire gen ce am spus mai sus. daca tot stai cu clasa aproape de el.banuiesc ca-l vezi in fiecare zi. te pupic si succes:* chiar veau sa-mi spui daca ai reusit:X hai curaj!

| Kristinake explică:

*apropo am gresit categoria imi pare rau laughing

| ReiVaN a răspuns:

Toti copii de 10 ani au "relatii"
tineti-va de scola si apucati-va de munca

| Kristinake explică:

@ReiVan te preocupa viata mea personala? aici suntem pentru a ne ajuta, stii si nu am 10 ani. happy Vrei sa pari cumva amuzant?