| Flowennedden a întrebat:

Buna TUP, urmaresc serialul Violetta de mult timp am vazut tot sezonul 1 si acum privesc sezonul 2 nu mai gasesc seria 21 (101) poate cineva sa imi dea un siti unde pot sa-l vad in limba romana sau rusa..mersi..FUNDA

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

Este in limba rusa, sezonul 2, seria 28.

Inregistreaza-te pe vk[.]com (site de socializare rusesc), scoate parantezele patrate []
In sectiunea My Groups scrie "Violetta".
Primul rezultat este o grupa alcatuita din ~90000 de persoane. Uita-te in videoclipuri si le gasesti seriile acolo.