| DianaPuscasu07 a întrebat:

Acum ceva timp, am vazut pe ProTv un film de groaza in care niste studenti plecase pentru niste cercetari parca thinking intr'un castel. Castelul ala era enorm si foarte vechi, portile asemenea, inalte si legate cu niste lanturi. Acei studenti au strigat la proprietar, insa spre mirarea lor a iesit servitorul si le spuse studentilor ca stapanul / proprietarul castelului respectiv e decedat. In fine au intrat in castel, caci acestia urmau sa petreaca ceva timp acolo, si mergand prin camera ( facand turul case de fapt impreuna cu servitorul ) acestia observa un " altar" cu foarte multe chipuri de copii. Li se paruse putin bizar. La putin timp dupa aceea, acestia afla ( dupa cateva cautari in castel ) ca de fapt acei copii erau ai fostului proprietar, practic, sotia ( fosta sa si ea era decedata ) nastea copii morti. Si de aici am cam pierdut filmul sad Dar retin parca... ca numele filmului era ceva gen " Casa Groazei " si amintesc inca o data, l'am vazut pe ProTv acum 1 sau chiar 2/3 ani. Va rog care imi poate da raspunsul o sa'i fiu foarte recunoscatare. happy ( puteti sa'mi lasati si un link, mi'ar fi mai de folos ) °°FUNDA°°

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

The Haunting 1999 cu Catherine-Zeta Jone si Owen Wilson
http://www.youtube.com/watch?v=n6O5coCdVSQ

| DianaPuscasu07 explică (pentru Mayar):

Da, asta e filmul ce'l cautam. Iti multumesc mult! >:d

| Mayar a răspuns (pentru DianaPuscasu07):

Cu placere >big grin

2 răspunsuri: