| ralucsi a întrebat:

Buna tuturor :* As vrea sa ma uit la un film, si in general imi plac cele cu mistere. Imi plac cele cu disparitii, cu fete care pleaca de acasa, sau dispar iar apoi parintii si politia le cauta.
Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti nume de filme, de acest gen puppy dog eyes
Multumeesc. Fundita

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dacă îți plac astfel de filme atunci eu îți recomand mai bine niște seriale. Oferta e mult mai diversă decât la filme. Recomand seriile CSI, în special New York dar și serialul Criminal Minds. Dacă vrei ceva clasic te poți uita întodeauna la Columbo.

| callie2 a răspuns:

Trade e cu traficul de pers: o fetita din mexic e rapita iar fratele ei o cauta pana in america, e interesant.

| Adeeeee a răspuns:

Seven, The Legend Sleepy Hollow, Taking Lives, Salt, sunt doar cateva filme foarte bune pe care ti le recomand si te asigur ca nu o sa-ti para rau daca te uiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme pornolaughing)))filmele porno sunt un mister nu stii daca femeia a ramas gravida dup filmlaughingfetele sigur dispar de acak pentru filme porno:"))

| 000Diddy000 a răspuns:

Te poti uita pe investigation discovery sunt mai multe emisiuni de genul asta