| ralucsi a întrebat:

Buna tuturor :* As vrea sa ma uit la un film, si in general imi plac cele cu mistere. Imi plac cele cu disparitii, cu fete care pleaca de acasa, sau dispar iar apoi parintii si politia le cauta.

Va rog sa ma ajutati si sa imi spuneti nume de filme, de acest gen puppy dog eyes FARA SERIALE!

Multumeesc. Fundita :*

3 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna! Si eu ador acest gen de filme :Cientul,Hugo,Casa de vis,Abandon,The Caller,Labirintul lui Pan,Incubus(este un pic si horror), The Suspicions of Mr Whicher, Vanishing on 7th Street
, Colectionarul de Oase, Necunoscutul.
http://SPAM/mister/page/9/
Sper sa-ti placa! Vizionare placuta!

| Luts02 a răspuns:

Uita-te la serialul The Vampire Diaries pe Vplay.are cam 53 episoade dar eu cand am inceput sa ma uit nu m-am mai putut opri.Tot timpul e vorba de mister si drama mai mult si un pic comedie

| PiGeY a răspuns:

Http://pigey.eu/the-fourth-cand-2009/ - e foarte misterios ( psihologic ) si e cu rapiri.