| Twiix a întrebat:

Bună tuturor!
Ce filme îmi recomandați pentru sora mea mai mică de 7 ani..eu sincer nu îi găsesc ceva pe plac! Ceva gen Barbie! ok... Fundiță!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cinderella,101 dalmatienii, pisicile aristrocrate

| Scheopu_Irina_1999 a răspuns:

Ice Age toate partile eu le ador, clopotica, 101 dalmatieni, madagascar, gen barbie pllly poket serialul winx care e super eu il ador! Pisicile aristocrate, in general productii disney:cenusareasa, alba ca zapada sau ce mai stiu eu si stiu ca erau foarte iubite e serialul; sinsalagrimm! sper ca te-am ajutat!

| Scheopu_Irina_1999 a răspuns:

Ice Age toate partile
Serialul winx-eu il ador sezonul 1 sezonul2 sezonul 3 sezoul 4 sezonul 5 fiecare cu 26 de episoade
Madagascar
Polly poket
Un derial foarte iubit cand eram eu mai miaca e sinsalagrimm
Productii disney