| Annie92 a întrebat:

Buna tuturor, îmi aduc aminte când eram copil mă uitam la un desen cu o fată pe care o chema Luna și avea ea o bunică. Nu îmi amintesc mai mult decât ca era oarecum serialul cu multe culori închise și de dădea parcă la tv ori pe TVR ori pe Pro parcă in weekend până în prânz. Mă ajutați vă rooog.

6 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Se difuza cumva în aceeași perioada cu Sandy Bell și Lidia in jurul lumii?

| Madaxo97 a răspuns:

Soy luna?

| Annie92 explică (pentru Madaxo97):

Nuuu erau desene animate… gen intre anii 1992-2005

| Madaxo97 a răspuns (pentru Annie92):

Aaa, scuză-mă, eu în 1997 abia m-am născut laughing deci, chiar nu am idee

| Annie92 explică (pentru Madaxo97):

? ce batrana ma simt