| Andreeadixi a întrebat:

imi puteti spune cele mai bune dame in care a jucat JANG GEUN SUK?

1 răspuns:
| denidenisa98 a răspuns:

Uuu il ador pe JGSlove struck.a jucat in
anul 1998-Hug
anul 2000-School
anul 2001-Ladies Of The Palace / Women's World si in Four Sisters' Story
anul 2002-Orange si in The Great Ambition
anul 2003-Nonstop 4
anul 2005-Lovers in Prague
anul 2006-Alien Teacher si Hwang Jin-i si One Missed Call: Final
anul 2007-Happy Life
anul 2008-Hong Gil Dong, Beethoven Virus, The Longest 24 Months, Do Re Mi Fa So La Ti Do si Baby and I
anul 2009-You're Beautiful si The Case of Itaewon Homicide
anul 2010-Mary Stayed Out All Night
anul 2011-Ikemen desu ne(e japonez) si in You're my Pet
aanul 2012-Love Rain
Mie cel mai mult mi-au placut: Hwang Jin-i,Beethoven Virus,You're Beautiful:X, Mary Stayed Out All Night, Do Re Mi Fa So La Ti Do:X:X si Baby and I. ultimele 4 sunt cele mai CooL :*