| ellasigata a întrebat:

Buna tuturor imi ziceti si mie va rog cele mai tari filme degroaza considerate de voi! happy

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Saw
Hostel
Wrong Turn
Coffin Baby
Texas Chainsaw Massacre
A Nightmare On Elm Street
Martyrs
Hellraiser
Freddy vs Jason
Eden Lake
REC
Final Destination
Drag Me To Hell
Friday The 13th
One Missed Call
Goblin
The Human Centipede
The Grudge
The Exorcist
The Descent
The Ruyns

FUNDA?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Conjuring
The Others.

| Mayar a răspuns:

Cele mai tari filme de groaza, in opinia mea, sunt :
~Silent Hill
~Silent hill Revelation
~Insidious
~Insidious chapter 2
~Sl8n8 - noaptea macelului
~Evil Dead
~Grave Encounters
~Rec 1 si 2.
~Fragile
Daca te poti uita la filmele astea noaptea singur/a si cu lumina stinsa, te felicit! big grin Eu nu am putut big grin
Fundita? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| faramatania a răspuns:

Texas Chainsaw 3D, Grave Encounters 1 și 2, Wrong Turn (seria),[Rec] seria, Inbred, Friday The 13th, Drag Me To Hell, Thir 13en Ghosts, Martyrs, The Unborn, Insidious 1 și 2, Modus Anomali, Open Grave, Cabin Fever, Cabin Fever 2:Spring Fever, The Cabin In The Woods, Antiviral