| Myyca a întrebat:

Buna!

Twilight sau TVD? Argumentati. Dau FUNDA la cel mai bun si convincator raspuns!

Răspuns Câştigător
| aLyNuSh a răspuns:

TVD. Pe langa faptul ca tot timpul apare ceva nou si te mentine in suspans, ai si anumite lucruri de invatat (Dragostea frateasca, oricate s-ar intampla frate tot frate ramane) Si mai multe.

3 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Nu prea poţi compara Twilight cu The Vampire Diaries, unul fiind o serie de filme, altul un serial cu ceva sezoane în urmă.
Cărţile din seria The Vampire Diaries sunt mai bune, mai bine scrise, mai ales că au fost scrie prin '90, când ideea de adolescent-vampir nu era nici măcar introdusă în literatură, cred.
Twilight nu-mi place. Aceeaşi părere o am şi despre The Vampire Diaries.

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

Pai Twilight pentru ca..este un film si de actiune dar si romantic..mai ales ca a aparut si Zori de zi..sa vedem cum arata copilul lu Kris si robert..am vzt doar o imagine dar nu se prea vedea fata fetitei. oricum alegi ce vrei u happy

| Dohi_Florica_1970 a răspuns:

imi place si Twilight si TVD nu pot alege care dintre ele este mai bunbig grin