| ElleAhx a întrebat:

Un film la care ati plans? Sau a carui poveste v-a impresionat foarte mult? As vrea sa nu fie in totalitate de dragoste. big grin
(Va rog, fara Hachiko sau Titanic laughing )

11 răspunsuri:
| a2 a răspuns:

Two brothers.
E povestea a doi fratiori tigrii, dar am plans ca un bebelus chiar daca finalul este fericit. Ti-l recomand.

| faramatania a răspuns:

Hesher (2010)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Englar alheimsins
m-am dus la mama si m-am pus pe jos plangand

| PerfectLife a răspuns:

Awake

| denyemy a răspuns:

The Vow, A Walk to Remember, The Diary

| Acaikus a răspuns:

The Green Mile. Filmul dureaza 3 ore. Si te sfatuiesc (daca vrei sa ai un bocet garantatlaughing ) sa te uiti fara sa fii intrerupta de cineva sau ceva. big grin

| ElenaDanielaE a răspuns:

3MSC + continuarea
The last song

| cosmina92 a răspuns:

Este un film foarte bun, totusi nu pot spune ca am plans, dar am ramas placut impresionata. Pot sa spun ca este unul din cele mai bune filme vazute de mine. http://www.imdb.com/title/tt0111161/?ref_=chttp_tt_1, urmat de http://www.imdb.com/title/tt1375666/?ref_=fn_al_tt_1, este un film destul de greu :-? Vizionare placuta!

| Seyko a răspuns:

8 prieteni de salvatwinking Merita vazut big grin

| LoQSkrYpt a răspuns:

Oliver Twist l-am vazut o data lascoala foarte bun filmul te atinge.

| SmileForMe12 a răspuns:

Uite-te la 2 filme care m-au impresionat enorm si am plans mai alesla ultimul.
The last song
Dear John(e vorba despre un soldat care tatal lui avea autism si era pasionat de monede.mai multe aflii tu pe parcurs)