| NewChangeSociety a întrebat:

Buna. Unde pot gasi lista de seriale completa difuzata intre anii 2003-2012 cam asa pe programul tvr 1 si tvr 2? Stiu ca vazusem un serial coreean parca foarte misto, si mai era unul cu scoala (unde era cu fantome, vrajitori, vampiri, dar nu mai retin minte nimic doar ca era vorba despre o scoala si evenimente stranii care se intamplau in scoala aia) nu stiu cum sa fac sa mai gasesc acele seriale din moment ce nu mai retin minte nimic doar perioada aceea 2003-2012 dar probabil ar trebui pana in 2009 maxim. Ambele seriale asta cu scoala si asta coreean erau difuzate in acelasi timp, poate este un indiciu sa le pot gasi, adica in aceeasi ani tin minte ca erau difuzate.

Răspuns Câştigător
| DontActLikeMe a răspuns:

Serialele coreene difuzate pe TVR 1/2 au fost: Giuvaierul palatului, Prințesa Ja Myung și Regele Geunchogo

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

" acum 10 minute | NewChangeSociety a întrebat:
[...] Eu am urmat modelul pisicii, am luat 9 joburi"

Pentru un om cu 9 joburi pari a avea extraordinar de mult timp liber...