| Lauraquestion a întrebat:

unde pot vedea "Urzeala tronurilor-episodul 11"? Un link m-ar ajuta.Mersi

Răspuns Câştigător
| ZâmβέŤ a răspuns:

Din pacate episoul 11 nu e. Primul sezon s-a terminat si are 10 episoade decat si incepe sezonul doi apare pe 15/16 aprilie 2012 si este confirmat. Stiu cum e sa astepti. Eu mai astept pana in septembrie pentru sez7 din supernatural si deja imi ies peri albi. Bafta la asteptat si ca sugestie poti sa te uiti la Merlin sau True Blodd sau Pretty Little Liars. Pupici:X:X

1 răspuns:
| CartideCitit a răspuns:

Pana atunci poti citi cartea "Urzeala tronurilor". Mai multe despre carte in recenzia de aici:
http://www.cartidecitit.ro/.......R.-Martin
Lectura placuta!