| ZuuZaaA a întrebat:

Urmaresc show-ul Mireasa pentru fiul meu,insa ieri, 20 aprilie 2013, am ratat gala saptamanii...am cautat peste tot pe internet pentru a afla cine a iesit mireasa si mama saptamanii insa nu am putut gasi nimic. Stiti cumva cine a iesit sigur mireasa si mama saptamanii? Va multumesc:*.

Răspuns Câştigător
| sharlyn a răspuns:

Ieri nu sa votat pentru mireasa si mama saptamani sa votat pentru cine sa fie eliminat sau sa iasa afara dar a iesit steliana.

5 răspunsuri:
| ZuuZaaA explică:

Degeaba postati site-uri pentru ca si eu am cautat, insa prezentatoarea nu spune nimic despre cine este mama si mireasa saptamanii... spune doar cine iese. As dori direct raspunsul. daca il stiti.

| ZuuZaaA explică:

Multumeschappy

| hdonline a răspuns:

Poti urmari aici emisiunea mireasa pentru fiul meu...imediat dupa ce apare la tv http://www.filmehdonline.ro/......ulie-2013/