| PurpleDots a întrebat:

Bunahappy! Va rog mult puteti sa imi spuneti si mie niste drame JAPONEZE gen hana dori yango (boys over flowers)si daca se poate sa fie ceva cu highschool(adica sa fie studenti)happy va multumeschappy

3 răspunsuri:
| Ea a răspuns:

Eu nu am vãzut drame japoneze, dar am vãzut câteva coreene. Unul cu liceeni care mi-a plãcut foarte mult este "Goong- Princess Hours". Am râs şi am plans mult la el. Ar mai fi si "Autumn Tale","Princess Ja Myung" şi serialele care au fost difuzate la TVR: "Dae Jang Geum","Secretele de la palat","Furtunã la palat","Damo","Prinţul Jumong".happy

| claudiu47 a răspuns:

Filme 2011 Subtitrate Ro Numai Pe Site-ul Tau: Http://www.TheMoviesBest.com Vizionare Placuta !

| camelia24 a răspuns:

Hei! Si mie mi-a placut mult hana yori dango.
Te poti uita la Juui dolittle, personajele principale sunt makino si rui.Filmul e din 2010.
E foarte frumos.