| apandrepepeapa a întrebat:

Buna!happy Va rog sa-mi spuneti si mie in ce film a jucat Marilyn Monroe alaturi de Jensen Ackles? Filmul a fost difuzat pe postul "Romantica"...Dau fundita :* Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Jensen Ackles a jucat in filmul Blonde(2001), un film despre Marylin Monroe. Rolul lui Marylin in acel film a fost interpretat de actrita Poppy Montgomery. Jensen Ackles nu avea cum sa joace ALATURI de Marylin Monroe deoarece el este nascut in 1978, data la care Marylin Monroe era decedata de mult. Sper ca te-am putut ajuta.

1 răspuns: