| alina17ilinca a întrebat:

vo rog si eu cv. ce telenovele, seriale interesante vizionati sau ati vizionat si v-a placut foarte mult? Puteti sa-mi recomandati si mie cv va rog. mersi :*
P. S.: pot fi spaniole

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

1) Hana Yori Dango. O poveste de viata extraordinara care cu siguranta te va impresiona. Prima data cand mi s-a zis de ea am zis ca e porcarie, ca japonezii nu st buni de nimic, dar mi s-a schimbat parerea sunt cei mai buni love struck. il poti gasi pe vplay sub numele de "Boys Over Flowers" exista cam 4 variante sic ea coreeanaa si altele, dar aceatsa este cea mai resuitapt sez 2 daca iti place imi trimiti mesaj si iti dau linkul.winking
2) Pretty Little Liars. etse destul de bun, mie cel putin mi-a placut foarte interesant.
3) Donna Barabara. telenovela a mexicanilor a fost prima telenovela la care m-am uitat blushing si o voi tine minte este foarte buna ti-o recomand
4)Teen Wolf. daca esti interesata de ceva gen varcolaci. nu m-am uiatta decat la 6 ep. poate tie o sa-ti placa
5) Vampire Diaries. in cele din urma mentionez acest serial care este destul de ok dar nu extraordinar.
Acestea sunt destul de bune. stii parearea mea nr 1 este cel mai bun dupa bine.

Sper ca te-am ajutat! happy

| alina17ilinca explică (pentru Sky_6013):

Multumesc mult pentru ca mi-ai zis despre acest film "Hana Yory Dongo".Mi-a placut foarte mult sezonul 1. Te rog unde pot vedea si sezonul 2? :*

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
Grey's Anatomy
Prison Break
Supernatural
The Vampire Diaries
Daca vrei si un film din acest gen iti recomand seria "Twilight"
Si seriale spaniole:
"Sortilegio"
"Manana Es Para Siempre"
"El Rostro De Analia"
"Sin Senos No Hay Paraiso"
"El Triunfo Del Amor"
"Aurora"
"Un Mar De Amor"

| kryss456 a răspuns:

Incearca vampire diaries:X o sa-ti placahappy

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu ma uit la one tree hill:X:X. gossip girl, the vampire diaries:X

| unsernamecontre a răspuns:

Iubire si pedeapsa.

| ancadragutza a răspuns:

Buna! eu am urmarit teresa.a fost o telenovela exceptionala.mai demult anita,betty cea urata si predestinati, rubi, astea mi-au placut cel mai mult