| roxyana03 a întrebat:

voi va uitati la "Stapana inimii"? pe canal D? daca da, voi cine credeetii ca la inpuscat pe Muzzafer? dau funda_vot

Răspuns Câştigător
| Adeeeeeee a răspuns:

Cred ca frati-su lui Gullu.Nu mai stiu cum il cheama.Iti spun maine!

5 răspunsuri:
| Alle15 a răspuns:

Da Hamza l.a impuscat, a fost pun de Zekai prietenul cel mai bun (care s.a dovedit dusmanul lui Muzzafer Dincasan)al lui si partener de afaceri la ferma.Este ep 75, te uiti si u? L.au spanzurat pe Hamza.Gullu la iertat, ea va fi cu Kemal, dar Halide a vazut totul si numai da divortu.Da si mie id-ul tau sa vb despre serial.

| bubbiubbi a răspuns:

Mai bine lasa telenovelele turcesti si invata limba romanahappy!

| Aditzu1988 a răspuns:

Explica-ne te rog ce inseamna inpuscat?!

| ReallySomebody a răspuns:

Buna roxyana03! Uite aici niste imformatii
Stapana inimii (Hanimin Ciftligi)- serial turcesc online la Kanal D va incepe in curand, probabil in locul indragitului serial Dragoste si pedeapsa, aflat la final. Aceasta interesanta drama romantica vine sa prezinte o poveste de viata din Turcia anilor 1950. Gullu(Özgü Namal) este o frumoasa tanara saraca care munceste intr-o fabrica. Ea este indragostita de Kemal(Caner Cindoruk), mucitor la aceeasi fabrica, dorind ca dupa implinirea varstei de 18 ani sa se casatoresca cu acesta. Din pacate, obiceiurile intiparite in Turcia acelor vremuri, vor impiedica acest lucru, tatal lui Gulu dorind sa o vanda pe aceasta pe o suma frumoasa de bani, exact cum facuse si cu ficele mai mari. Tatal gaseste si un cumparator in persoana lui Ramazan, nepotul stapanului fabricii la care lucra Gulu. Pentru a scapa de acesta casatorie fortata, tanara planuieste sa fuga cu Kemal, insa vor fi impiedicati de fratele mai mare al lui Gulu. In altercatie Kemal il impusca pe fratele lui Gullu si ajunge la inchisoare. Gullu va fi aspru pedepsita si batuta de tatal ei pentru ceea ce a dorit s afaca si mai ales pentru faptul ca refuza sa se casatoreasca cu Ramazan. Pentr a pune capat acestei suferinte, mama lui Gullu merge la inchisoare si il roga pe Kemal sa ii spuna lui Gullu ca nu o mai iubeste, astfel poate tanara accepta sa se casatoreasca cu Ramanzan. Afland cat sufera iubita lui, Kemal ii scrie o scrisoare prin care o roaga sa faca ceea ce spune tatal ei. In cele din urma tanara accepta sa se casatoreasca cu Ramazan. Insa printr-o mana a destinului, Gullu ajunge sa se casatoreasca cu Muzaffer (Mehmet Aslantug), propietarul fabricii si unchiul lui Ramazan. Traind impreuna, Gullu ajunge sa se indragosteasca de Muzaffer trecand printr-o scurta perioada fericita, perioada care se va incheia o data cu moartea lui Muzaffer. Pe parcursul celor 70 de episoade vom putea urmari la ce incercari o va mai pune viata pe Gullu.

| berry0 a răspuns:

Mai bine lasa telenovelele turcesti si invata romana!