| Diia94 a întrebat:

Voua va plac filmele indiene? Ca mie da, multlove struck Care a fost cel mai frumos pe care l-ati vazut? Funda love struck Daca se potriveste cu filmele mele preferate:d

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Pai si mie imi [lac foarte mult filmele indiene.Am vazut o multime dar cel mai tare mi-au placut:
-Bodyguard(2011)
-Jab We Met (2007)
-Kabhi Khushi Kabhie Gham... (2001)
-Chup Chup Ke (2006)
-Kambakkht Ishq (2009)

7 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Cel mai fain Dragoste in pasi de dans :X Funda?

| Shatteredx a răspuns:

Slumdog Millionare, premiat cu Oscar pentru cel mai bun film al anului (nu stiu ce an)

| rutanklan a răspuns:

There was this one. Cumguzzlingsluts from Kashmir... I kinda loved it.

| onutzaskumpik a răspuns:

O floare si doi gradinari... Elefantul alb (sau ceva de genul asta) si mai multe seriale.

| tattooman a răspuns:

Misiune in KASMIR ceva de genul daca nu gresesc se chema...

| danyellaxd a răspuns:

Lantul amintirilor love struck