| StarSGirL a întrebat:

Vreau sa gasesc o telenovela de ceva timp. dar nu mai stiu numele ei! Nu de mult s-a mai facut o telenovela tot cu acelasi subiect dar cu alti actori. Mañana es para siempre. In filmul asta care a fost facut recent a jucat Lucero, in film Barbara. Iar in celalalt care il caut, pe actrita care o interpreteaza Lucero o chema Paulina[in film]. Era bruneta, foarte inalta, subtirica. Va rog, daca stiti numele telenovelei tonguetongue

3 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Nu ma prea pricep la telenovele, dar poate e Soy tu duena? http://en.wikipedia.org/wiki/Soy_tu_due%C3%B1a

| StarSGirL explică (pentru CandyHearts):

Nu. Lucero era in rol secundar.

| StarSGirL explică:

Am gasit! Pura sangre se chema! big grin