| Andaw a întrebat:

Buna,vreau sa ma filmez si fundalul in spate sa fie o plaja.Cum sa fac?

7 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cu Movie Maker nu poti face asa ceva. Foloseste VideoPad. Uite aici cum se face: http://goo.gl/cFM8Mv

| Fulbaster a răspuns:

Ai nevoie de un fundal verde si un program special, a da, si o poza/filmulet cu plaja.

| vladsteaua a răspuns:

Simplu! te filmezi si la urma cauti un program care sa editeze filme si pui o imagine cu plaja ca background

| Andaw explică (pentru vladsteaua):

Am deja programul movie maker, cum sa fac?

| amc a răspuns (pentru Andaw):

Cu movie maker nu poti face asta.

| UsedToBe a răspuns:

Melody, ai nevoie de un ecran verde, mare sa te filmezi cu el un spate, apoi ai nevoie de Sony vegas sa scoti verdele de pe fundal si sa adaugi o poza sau un film cu plaja, este greu dar este singura optiune.

| Andaw explică (pentru UsedToBe):

Bine,sa zicem ca am fundalul si programul, cum fac in continuare? da-mi un link sua cvea