| simonna2010 a întrebat:

Vreau sa ma uit la un serial dar nu ma pot decide ce sa aleg ...Ma puteti ajuta? happy

Răspuns Câştigător
| Rihanna18 a răspuns:

1.The Vampire Diaries pot spune ca este unul dintre cele mai superbe seriale. Merita vazut!
2.Pretty Little Liars
3.Ghost Whisperer
4. Gossip Girl
5.The Secret Circle

6 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Teen Wolf

| Zoey112 a răspuns:

Grey s anatomy
fairly legal
fetele gilmore
ofiteri incepatori
ncis:ancheta militara
parenthood
modern family

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Ce serial anume? Anime sau film(serial)? Spune-mi ce gen caci iti spun eu.

| simonna2010 explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Pai serial.De PREFERAT comedie sau drama happy

| simonna2010 explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Mai bine comedie

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru simonna2010):

Deci, Comedie uite aici : Doi barbati si jumatate(parca era pe PRO CINEMA), In slujba diavolului, Arkword, Animal Practice, How To Be a Gentleman... Poti cauta si pe Vplay la categorii (daca ai cont evident). Eu pe astea le-am vazut. Pless funda big grin.