| pinkystyleツ a întrebat:

vreau sa stiu de ce nu se mai difuzeaza Nini pe disneychannel...chiar imi placea serialul.Astept Raapunsuri!big grin

Răspuns Câştigător
| GaBa a răspuns:

Au luat vacanta si acum filmeaza dar peste maxim o saptamana o sa inceapa

4 răspunsuri:
| NyanMei a răspuns:

Serialul Nini se difuzeaza pe la ora 21:00 sau 22:00

| Jull a răspuns:

Si eu sunt curioasa:d
si mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu acum filmeaza doamne ca daca cauti gasesti in spaniola si ep 128 (final) numa scrie nini cap... si parte... iti da

| mihai_1757 a răspuns:

Gaba nu mai filmeaza la nini de anul trecut findca episodu la ei s-a terminat dar cand o sa incepem scoala o sa inceapa in total sunt 128 de ep le poti vedea pe youtube dar sunt in spaniola