| bogdy20000 a întrebat:

Buna! Vreau sa va intreb daca ma puteti ajuta cumva sa aflu un anume desen mai vechi care era difuzat pe CartoonNetwork din cate stiu si tot ce imi aduc aminte e ca erau personaje niste pisici (nu sunt 100% sigur) si era un căpitan care era imbracat intr-un costum albastru cu o pălărie albastra si era cred un fel de leu, toate aceste pisici umblau in 2 labe, ca oamenii mai exact. Aveti vreo idee?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

ThunderCats?

| bogdy20000 explică (pentru DoarBogdan):

Nu... nu cred ca era in totalitate doar cu pisici, era mai mult cu animale cred, nu neaparat pisici toate

| aditimus a răspuns:

Desene cu pisici pe Cartoon au fost, Top Cat, Heathcliff, Garfield, Felix the Cat, SWAT KATS