| bEbElUsHa97 a întrebat:

Buna vreau si eu episoadele la filmul Pariu cu Viata nu numai primul episod de ex:2 3 4 5 dar sa fie complete episoadele, va rog eu frumos.va rogbig grin pENTRU cele mai multe si cele mai buna dau FuNdItSa:X

Răspuns Câştigător
| Pufulethee a răspuns:

Http://neededspark.blogspot.com/......video.html Primu epis`
http://neededspark.blogspot.com/......video.html 2~ sa stii ca na`u dat decat 2 epis :D

5 răspunsuri:
| PetricaJoi a răspuns:

Http://adf.ly/2kKQy Pai nu ai cum sa il vezi online odata ce nu a fost difuzat la tv. Putem noi intra in Studiourile celor de la Intact sa le furam episoadele?

| tripleM a răspuns:

De unde sa iti dam fata episoadele cand abia ieri s-a difuzat primul sau primele2 episoade (nu stiu cate s-au difuzat)?

| Pufulethee a răspuns:

Ba TripleM Dc Drq mai raspunzi daca nai nimic d ziS? OI_O