| Ionela78 a întrebat:

Am o intrebare big grin Cine imi spune,va rog, cum s-a terminat telenovela Intrigi si seductie de pe acasa tv? Fundita si tot ce vreti! laughing Va rog!happy

Răspuns Câştigător
| aimspeşăl a răspuns:

Ca toate telenovelele rolling eyes cei răi şi.au dat duhul iar ăilalalţi au trăit fericiţi cică până la adânci bătrâneţii:*

| Ionela78 explică (pentru aimspeşăl):

Aaaa,super atunci! Eu citisem undeva ca Havva si el mor intr-un accident sau asa ceva. ( El a ramas cu Havva, nu?rolling on the floor ) Multumesc! :*

1 răspuns: