| Spadasinul1 a întrebat:

as avea si eu o intrebare in legatura cu un film...l-am luat astazi,se numeste Rise of the guardians doar ce a aparut,i-am dat un download,are 10, 6gb si scrie ca e 3D iar imaginea se vede dubla, intrebarea este cum as putea sa il vad fara ochelari 3D? Multumesc...dau funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| FionaFlower12 a răspuns:

Buna! Se poate doar cu ochelari.Si pe televizor tot cu ochelari si pe computer tot asa si pe laptop tot asa.Nu exista alt mod de a vedea 3D pe astea.Cel putin asa cred eu si cred ca asa si este. Funda?big grin

| akka4 a răspuns:

In primul rand ai nevoie de ochelari 3D buni. Nu de carton de la reviste.
In al doi-lea rand ai nevoie de un ecran (monitor sau televizor) de ce-l putin 150 Hz. Daca ai unul mai mare de 150 este perfect

| darrio2007 a răspuns:

Pai,daca este 3D, trebuie vizionat in 3D.Adica numai cu ochelari 3D.De asta este dubla.In doua spectre de culoare. Ochelarii separa aceste culori.De unde acea imagine 3D.

| stlucian a răspuns:

Cumperi un monitor LG DX 2500.happy