| sucul a întrebat:

Astazi am o intrebare despre naruto.Stiti cand parinti lui naruto au murit? ei bine, dupa ce ei au murit, ce s-a intamplat cu naruto? funda!

1 răspuns:
| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Tatal lui Naruto, Minato si-a dat viata pentru a sigila vulpea cu noua cozi in corpul lui Naruto, deci aceesta a murit la nasterea fiului sau. Curând după ce Naruto a fost născut, cu toate acestea, au fost gasiti de un om mascat. Omul mascat a ucis toate ANBU, Biwako, Taji, și a luat ostatic copilul nou-născut Naruto, amenințând să-l omoare la fel de bine. Minato a fost capabil să-l ia pe Naruto înapoi, dar acest lucru i-a dat acelui ninja mascat șansa de a scăpa cu Kushina. Cat despre mama lui... uite un articol : http://translate.google.ro/....../translate