| ForeignO a întrebat:

Buna Ziua happy

Cand a aparut "valul" Twilight, am crezut ca este o panarama, refuzand sa ma uit. Aseara am decis totusi sa vad ce este cu el. M-am uitat de la ora 3a. m la 4:42 cred, la Twilight. Apoi pe la 5a. m m-am uitat la Twilight New Moon, au fost foarte intereseante ambele filme. Dar acum problema este : A aparut si Twilight Saga Eclipse? Vreau tare mult sa-l vad. Sau macar daca aveti filmul, spuneti-mi ca sa va dau ID meu intr-un mesaj privat.

P. S[Care dintre cele 2 v-a placut cel mai mult?][Am auzit ca ultimul film are cateva probleme, in sensul ca s-ar putea sa existe Twilight 5, pentru ca cartea este prea mare si include prea multe detalii pentru adulti. Ceea ce mi se pare foarte dezamagitor pentru ca noi, toti asteptam evolutia dintre Bella si Edward. Citeam pe CineMagia un articol care suna ceva de genul asta: "Realizatorii filmului ar trebui să renunţe la multe părţi din poveste, pentru că aceasta se adresează unui public adult. Fanii ar putea fi dezamăgiţi, dar păstrarea secvenţelor pentru un public matur ar face şi ratingul filmului să crească, iar accesul minorilor să fie limitat, deci numărul de spectatori redus semnificativ." Mi se pare o totala prostie...

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Eclipsa apare pe 30 iunie anul acesta! Si da, ai dreptate s-ar putea fi si Twilight 5. Pentru ca ultima carte are 3 parti "Cartea Inatai: Bella - Cartea A Doua:Jacob si Cartea A treia Bella. E prea mare si e greu sa inghesui tot in doar 2 ore. Daca vrei sa afli mai multe si despre alte filme, alti actori etc intra pe www.cinemarx.ro! Eu am cont aici si sunt la curent cu toate lansarile si filmele bune si cele care imi plac.

8 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Twilight Saga: Eclipse o sa apara in 2010, adica anul asta dar inca nu s-a stabilit data.

| ForeignO explică:

Scuzati cacofoniabig grin

| ForeignO explică:

Scuzati cacofoniabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti draguta

| Luori a răspuns:

La fel si eu sunt ca tine laughing

"valul" asta.

Nu m`am uitat pana acum la film. crezand ca nu este asa de bun...
Da` probabil nu va dura mult pana o voi facehee hee

| deejayra a răspuns:

Ne-am uitat ca niste boi la primul film Twilight obligati de fete ca au vrut neaparat sa vada Twilight-ul la cinema.Nu mi-a placut deloc... dar macar m-am distrat facand caterinca.

| Kate21 a răspuns:

Apare la mijlocul verii asteia si cel mai mult mi-a placut new moon (Volturi...)

| Bianca206 a răspuns:

20 iunie 2010, atunci apare "eclipsa" happy