| romro a întrebat:

Bună ziua, dragii mei, știți grand arena mai exact magazinul carefour știți sunt colectinar de dvd uri și da știu că e tehnologie veche dar îmi place foarte mult. Aș vrea să îmi spuneți dacă știți dacă la carefour mai au dvduri cu animații că am câteva volume lipsa din colecția mea și poate le găsesc acolo. Incă o dată vă rog mult fără cuvinte nepoliticoase doar sfaturi care mă vor ajuta, dau funda și vot răspunsurilor, numai bine. Ps.scuzați-mi categoria rog un moderator in cazul de categoria nu este corectă să o pună el la cea care trebuie

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la ei si intreaba la biroul de informatii, ei stiu ce au pe stocuri.

| romro explică (pentru CristiDinBucuresti):

Le-am dat un e-mail așa mi-au zis și eu cică să le fac o vizită leo fac ce să mai am întrebat că stau și departe de GRAND ARENA din asta am întrebat