| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un program/aplicatie pentru Android de facut filme/video din poze si sa pot adauga si muzica?

Răspuns Câştigător
| Toma_Dragos_1999 a răspuns:

Ti-as recomanda Kinemaster. Chiar daca are logoul ala stupid al lor sus cu Kinemaster, e foarte bun la editat video-uri si creat video-uri din poze (nu spun ca Kinemaster e mai bun ca Premiere Pro, Premiere Pro care e program profesional de editat si in care umblu de cateva luni si am invatat bine sa umblu pe acesta dar este un program decent de editat mai ales ca este pentru Mobil)