| Zed22 a întrebat:

Bună ziua, știe cineva cum o cheamă pe "Corina" din lecții de viata sez 7 ep 5 în realitate?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deoarece esle sunt actrite si multe au nume de scena deci imposibil sa aflii.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu vei afla niciodată. Sunt persoane ca tine, ori ca oricare altul, care s-au prezentat la un casting si au fost selectati. Nu sunt actori. Multi au participat si la alte emisiuni de divertisment (Casa dragostei, Te vreau lângă mine etc)

| Brizbriz a răspuns:

Cred ca, Corina
atat timp cat nu ii apare numele de familie, de obicei nu se chinuie sa ii schimbe numele real

| vodami92 a răspuns:

Nu stiu! de obicei eu stiu cam ce actori joaca in lectii de viata! dar pe asta chiar nu stiu!

| radu1969 a răspuns:

Corina Borș, actor la Teatrul Maria Filotti, Brăila