| Anndreass a întrebat:

Buna ziua TPU! UN AN NOU FERICIT ziceti-mi si mie un film bun de aventura, actiune, comedie groaza si cu ce este in el fara filmu the grudgelaughing harry potter norbit stapanul inelelor si alti draci. ca le-am vazut vreau ceva sa ma amuz sa ma sperii sa ma tina in suspans

3 răspunsuri:
| NoNaMe_7575 a răspuns:

Uita-te la Destinatie Finala`! e de groaza dar e foarte bun`. Vezi ca sunt 5 si unu Tamara`
Sper ca te-am ajutat`!:*:*:*:*

| gabylory99999 a răspuns:

Cum ti se pare filmul INFIERNUL. Este un film horror, comedie, suspans si actiune.

| gabylory99999 a răspuns:

Uite-te la Twhilight