| BluLăvzIu a întrebat:

Bunăăă. Pentru fanii Pretty Little Liars :
Care e preferata voastra? Hanna, Aria, Emily sau Spencer?

Fara raspunsuri rautacioase.happy

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Spencer.

| fuckeveryone a răspuns:

Pai... Pe de o parte consider ca Spencer e cea mai inteligenta iar pe de alta parte, Hanna mi se pare ca e foarte dragutsa la fata. Totusi daca stau sa ma gandesc bine si Emily e foarte frumoasa, numai ca mi se pare un pic cam naiva. hm... iar Aria parca are un pic din toate. Habar n-am ce raspuns sa dau.
De Alison cred ca-mi place de fapt cel mai mult pentru ca e desteapta si tot odata misterioasa. Mai mult, e si cea mai dulce la infatisare. ^^

| sMariia a răspuns:

Aria...E atat de frumoasa si zambitoare mereu

| FoxLady a răspuns:

Imi place de Spencer pentru ca e foarte inteligenta. Totusi, acum cu noul sezon e si foarte imprevizibila...nici nu mai stiu daca e buna sau rea

| KateMiddleton a răspuns:

Hannah.