| Anonim203 a întrebat:

Bunaaaa.Cine are poze din filmul The vampire diares in care Elena si Stefan se saruta? Va rog mult sa imi dati link-uri sau uitati id meu:lonelyheart45
Va roooog mult ca de cateva zile caut incontinuu poze, dar nu gasesc.
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Cum adica nu gasesti? am dat un search pe google si am gasit vreo 20 :|, da la google imagini si scrie si tu stefan and elena kiss.
Sau intra aici
http://www.stelenalove.com/2010/05/stefan-elena-top-5-kisses.html si cauta cu atentie ca sunt si altele in afara d etopul ala cu 5 saruturi :X