| MissAvocado a întrebat:

Cand a inceput, sau cand va incepe Numai iubirea pe Acasa Tv. data si ora si primiti o fundita si un votic inteligenttteee

14 răspunsuri:
| IOH a răspuns:

Vineri 21.45 data 11 aprilie funda?

| Roxx_2569 a răspuns:

In fiecare weekend, la ora 14:00;*.
Fundita?

| Cosmiii a răspuns:

A inceput deja au fost vreo 4 episoade.e sambata si duminica de la ora 2 si sunt cate doua episoade. funda?:X

| RăzvanClaudiescu a răspuns:

Telenovela " Numai Iubirea " pe postul AcasăTv a-nceput şi este în fiecare Sâmbătă şi Duminică la ora 14:00.
Acum, urmează episodul 10.

| Andreea_7327 a răspuns:

Numai iubirea a inceput nu mai stiu exact pe ce data dar da sambata si duminica de la ora 14.00

funda?

| Cosmiii a răspuns:

A inceput deja.e sambata si duminica de la ora 2. funda?

| Cosmiii a răspuns:

Am mai scris odata pentru ca nu stiu daca celalalt s-a pusbig grin

| cristinanatalia a răspuns:

Numai iubirea inceput ie sambata si duminica la ora 14:00

| Alexandraemy71 a răspuns:

A inceput pe 26 martie, sambata de la ora 14:00! fundita...puppy dog eyes

| iuddavali a răspuns:

Pe siteul Acasa zice asa http://www.acasatv.ro/......-foto.html

http://stirist.com te ajuta la nevoie!

| Inna65 a răspuns:

A inceput de 2 saptamani si e sambata si duminica la ora 14:00
funda?big grin

| PurpleAngel13 a răspuns:

A inceput acum doua saptamani.Se difuzeaza sambata si duminica de la ora 14 la ora 16.30...din cate am inteles duminica seara se incarca pe acasatv.ro episoadele din saptamana respectiva

| dianacoolforever a răspuns:

A inceput pe acasa sambata si duminiaca de la ora 14! funda?

| bogdan3vl a răspuns:

A inceput deja.ai pierdut 8 episoadeda le poti vedea aici http://numaiiubirea.acasatv.ro/video/

da vezi ca acum se misca cam prost site incearca mai pe seara ca o sa mearga sigur si vezi ca aici baga toate episoadele care le da la tv dar le baga dupa o zi sau doua
iar la tv sunt sambata doua episoade la 14:00 si in reluare la ora 00:45 (cateodata incepe si mai tarziu cu o ora)
si duminica e la fel ca sambata tot doua episoade tot la aceleasi ore

funda plsss ai promis :D si vot