| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare al 5 film naruto shippuden; inchisoarea de sange(blood prison)? ma intereseaza in ce luna... dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| cobra207 a răspuns:

Nu se stie sigur cand va fi lansata versiunea in limba engleza, de obicei ei spun ca in cateva luni dar cu siguranta ia mai mult. Poate chiar mai mult de un an. In schimb e lansat filmul in japoneza daca vreai doar sa vezi fara sea intelegi tot happy. Ai rabdare mai devreme sau mai tarziu sigur va aparea

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Naruto 5: Prison Blood->lansarea versiunii in lb engleza va fi in vara anului 2012. (versiunea japoneza a fost lansata pe data de 30 iulie 2011)
Bafta!

| Blackyuu a răspuns:

Eu am auzit ca apare acum in Februarie sau Martie

| positivity a răspuns:

Bună dude. ♥
Filmul '' Blood Prison '' a apărut în română ieri, pe anime. kage.
Tu poţi să-l vezi aici : http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-movie-5.php