| lollipop_4094 a întrebat:

Cand apare filmul twilight breaking dawn! sau trailerul?

Răspuns Câştigător
| cristinna23 a răspuns:

Trailrul a aparut insa filmul o sa aiba 2 parti :prima apare anul acesta pe 18 noiembrie si partea a 2a anul viitoor dar nu se stie cand, aici poti vedea trailerul http://www.youtube.com/watch?v=1l71UXPtBng&feature=related

8 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Abia acum 2 luni(din cate stiu eu) au inceput sa il filmeze.deci va mai dura vreo 6 luni pentru trailer

| Bloodlines a răspuns:

In 2011, iar partea a doua in 2012winking. Cauta pe IMDb pentru mai multe informatii! happy

| Miinato a răspuns:

Trailarul a aparut de muult :) Il poti gasi si pe blogul meu http://twilight22saga.blogspot.com/ iar filmul va aparea `n 18 Noiembrie 2011 :) Iar partea a2a va aparea tot in Noiembrie dar anul 2013 :((. Si cred ca data e 16 noiembrie. Dar nu sunt sigura

| Miinato a răspuns:

Ioi te rog iarta-ma laughing
partea a 2a in 16 Noeibrie 2012 nu 2013 laughing
scusee :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa! voi ati innebunit, nici unul dintre trailerele de mai jos nu este cel original...toate sunt fanmade! uitati-va la imagini mai bine si o sa vedeti ca majoritatea scenelor sunt laute din a walk to remember! asa ca asteptam trailerul originalbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut inca trailer original tot ce este acum pe net este fanmade

| MelodySirena a răspuns:

Pai trailerul a aparut deja si filmul apare anul asta iar partea a 2 a apare in 2012
funda?