| PickMe a întrebat:

Cand credeti ca se va termina seria Naruto Shipudden de pe AnimeKage? Hmmm.e adevarat ca in Naruto Shipudden Naruto se intalneste cu Minato? Naruto va avea Rinnegan? Raspundeti rapid va rog... FUNDA

Răspuns Câştigător
| girlggg a răspuns:

Nu stiu cand o sa se termine, dar am auzit ca dupa Naruto Shippuden o sa fie si Naruto Akkipuden.Da, se intalnesc cand Minato o sa fie reinviat de tehnica Edo Tensei.Asta habar nu am,dar nu prea cred. Apropo, daca ai vazut sau o sa te uiti la ''Road to ninja'', acolo se intalneste Naruto cu Minato si cu Kushina, intr-un fel mai ciudat, dar oricum se intalnesc, o sa vezi tu... happy

1 răspuns:
| ryuu a răspuns:

Hey!
1. Nu se stie.
2. Da. (tu nu ai urmarit anime-ul? ca manga-ul sigur nu!)
3. Nu.