| KamiM a întrebat:

Cand eram mai mica ma uitam la Xiaolin Showdown. Imi poate spune cineva care se mai uita sau s-a uitat nume de Seng Gong Wu-uri pentru ca am uitat, va rog!

Răspuns Câştigător
| icexc23 a răspuns:

Moneda Călugăriței, Tunica de Două Tone, Ochiul lui Dashi, Al Treilea Braț, Pieptănele încalcelii, Ghearele tigrului aurii, Sabia Furtunii, Giulgiul Umbrelor, Ochiul Șoimului, Sfera lui Tornami, Steaua Hanabi... le gasesti pe toate aici : http://ro.wikipedia.org/wiki/Shen_Gong_Wu

5 răspunsuri:
| MrJoker30 a răspuns:

Sabie - lună- plină, Lama fier rosu, Evantai cocor, Nouă-Lame, platosa mortala, platosa tigrului, gisarme, sabie otravita, scut pentagon, cercei abanos.

| mynameisseby a răspuns:

Pumnul lui Devigong, Ochiul lui Dashi, Coada sarpelui, Moneda calugaritei, Tunica de doua tone, Sabia furtunii, Sfera lui tornami, Al treilea brat...big grin eu ma mai uitbig grin

| flavia31 a răspuns:

Pumnul lui Devigong, Ochiul lui Dashi, Coada sarpelui, Moneda calugaritei, Tunica de doua tone, Sabia furtunii, Sfera lui tornami, Al treilea brat

| Miruna2012 a răspuns:

Pumnul lui tedigon, Sfera lui tornami, Sabia nebuloasei, Sageata vrabiei, Bumerang bing bang, Betele metamorfozei, Betele simo, Yang yoyo, Rubinu lui ramses, Moneda calugaritei, Branhiile lui hamachi, cam atate stiu laughing) sper sa te ajute happy

| Apoel_Andrey_1996 a răspuns:

Cizmele Jet
Bastonul maimuței
Pieptănele încalcelii
Ghearele tigrului aurii
Bețele Metamorfozei
Sabia Furtunii
Giulgiul Umbrelor
Coiful lui Geong
Inelul celor Nouă Dragoni
Ochiul Șoimului
Dragonul de Safir
Coada Șarpelui
Sfera lui Tornami
Steaua Hanabi
Transformatorul Lotus
Limba lui Saiping
Inima lui Geong
Oglinda de inversare
Iute ca Fulgerul
Mantia Argintie
Ochelarii de cristal
Casca Wushu
Aripile lui Tinabi
Mânușa lui Jisaku
Ghimpele Tunetului
Aruncătorul de Mătase
Nisipul Timpului
Bebelușul dintre noi
Rubinul lui Ramses
Scoica Minții
Umbra Groazei
Puma Ghemuită
Lasoul Boa-Boa
Aripile Regelui
Medalionul Selenar
Gândacul Negru
Sfera lui Yun
Împăratul Scorpion
Osul Zombie
Fântâna lui Hui
Vulturoscopul
Lăcusta Lunii
Gheizerul Wushan
Trăgatorul Amețit
Musca Manciuliană
Degetul de Aur
Soarecele Hodoku
Moby Morpher
Sabia Nebuloasei
Săgeata Vrabie
Bumerang Big Bang
Bețele Șimo
Rio Reverso
Piciare Iuți
Respinge Groaza
Atomul Kususu
Iepure Denshi
Mraja Apei
Coama Condorului
Coarne de Taur
Furnică Mare

Funda happy