| Genesis29 a întrebat:

Cand eram mic (5-6 ani) era pe pro tv parca un desen. Era cu un fel de titireze si toate aveau suflet. Desenul se numea ceva gen Bay Blade sau asa ceva.
Daca isi mai aminteste cineva i-as fi forte recunosacator.

9 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Beyblade se numesc. Funda?

| Xlove64 a răspuns:

Aaaa da acu mi`l amintesc
Si tin minte ca aveam si eu porcarie d`aia cu cere se luptau ei;]]
Si da asa se num Bay Blade

| GTS a răspuns:

Da chiar imi amintescbig grin dar ma uitam doar ca se uita fratimiu mai michappy

| Ra1nman a răspuns:

Se chema Beyblade. Am vazut si eu desenulhappy. La varsta aia mi se parea super tarebig grin.

| KenJi a răspuns:

Da stiu era foarte tare desenul ala, ma uitam intruna la el. Imi pare rau ca nu se mai difuzeaza. Tin minte ca imi cumparasem un bay blade din ala verde de fier si mi l-a distrus un cretin. Oricum, era foarte tare

| foxeye a răspuns:

Beyblade big grin adoram desenul acela >.

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Ii zice beyblade stiu ca ma uitam si eu

| vodami92 a răspuns:

Beyblade! da ce nebunie era! cu titirezele alea! vai de mine! te bateai pentru ele! toata lumea sa aiba asa ceva!