| AvoSiAtat a întrebat:

Cand eram mic ma uitam pe A+ la mai multe anime.Era unul si nu mai stiu exact cum se numeste.Nu mai tin minte prea mult povestea dar tipului i-a fost mutat creierul in corpul unui copil si avea 2 revolvere pe care le folosea cu greu acum.Cred ca i-a fost omorata sotia si mai apareau in desen si un personaj la vreo 30 de ani barbat si o fata adolescenta.Ajutati-ma sa-l gasesc va rog. Funda

1 răspuns:
| xXBvbLovesConverseXx a răspuns:

Din descrierea ta, cred ca este Detective Conan, sper ca te-am ajutat