| andreutzza123 a întrebat:

Cand este in relulare Burlacul? As vrea ziua si oara ca eu stiu ca era oricum in reluare noaptea dar nu mai stiu cand si ora.Dau funda celui mai bun raspuns! Pup!(plz va rog sa imi raspunde-ti si la intrebarile anterioare pentru ca, chiar am nevoie de voi si sper sa imi fiti de folos)

Răspuns Câştigător
| IngerAlb a răspuns:

Duminica seara, dupa Splash vedete la apa este Burlacu(23:30).Dar il poti vedea si online. http://www.youtube.com/watch?v=dEzdgmRm-Hk

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duminica la 23:30!