| linda12345 a întrebat:

Cand incepe Canan? Ca am auzit ca s-a terminat sezonul 1.

Răspuns Câştigător
| Deea003 a răspuns:

Poate te ajuta asta http://themoviesbest.com/canan-destin-furat-sezon-2-episodul-1/

3 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Am impresia ca s-a terminat definitiv.adica a avut doar 39 de episoade.mi-a placut si mie, mai ales ultimul episod.cu toate ca as fi vrut sa aflu ce s-a intamplat cu celalalte personaje( daca canan i-a zis fetei sale adevarul etc). bafta oricum! happy

| madalllynutza a răspuns:

S-a terminat de tot a inceput narcisa in locul ei... fundita (si mie mmi-a placut canan