| Andreutsa_3046 a întrebat:

Cand incepe emisiunea Burlacul de pe Euforia?

1 răspuns:
| SMTHING a răspuns:

Datorită audienţelor colosale înregistrate pe perioada verii, atunci când, de obicei, rating-ul emisiunilor este mult mai scăzut, conducerea Antena 1 i-a lansat designerului o nouă invitaţie!

Aşadar, charismaticul Botezatu va participa la ediţia cu numărul doi a reality show-ului „Burlacul". Bote se va lăsa curtat şi răsfăţat de alte concurente, ce vor lupta să îi câştige inima râvnitului designer.

Producătorii promit locaţii de filmare mult mai spectaculoase şi un format al emisiunii mult îmbunătăţit.

Până una alta, în mintea tuturor planează o singură întrebare: cu Violeta cum rămâne?

Imediat după marea finală, Bote a anunţat că s-a îndrăgostit şi că o ia pe blondă sub aripa sa protectoare, ba mai mult, Violeta s-a mutat la el acasă!

Cu Bianca Drăguşanu vecin de cartier, cu Violeta coleg de apartament, parcă lipseşte ceva din peisaj. Să fie o nouă blondă?

Nu scre cand cryingcrying