| ddanaraluca a întrebat:

Cand incepe Miss Fata De La Tara sezonul 2?
Care sunt vedetele care participa la preselectie?
P. S dau >fundita:

12 răspunsuri:
| Alessandraaaa a răspuns:

Poi nu se stie sigur cand incepe dar au venit si la mine in sat:XPacat ca nu am peste 14 anisadoricum pe 21 februarie se fac filmarilehappy

P. S:sunt din Izbiceni

| Laviiiiii a răspuns:

A inceput ierilaughing, in fiecare luni de la8:30,gina pistol,dana savuica,dan bordeiau,alex velea, aurelian temisan, si mai e unu`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 21 februarie, sunt aceleasi vedete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oncepe pe 14 februarie eu am participat la filmari la mine in sat si stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 21 februarie 2011 lunea ca sa schimbat eu stiu ca au fost la mine in sattongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe in 21 februarie si vedetele sunt Alex Velea, Gina pistol, dan bordeanu, aurelean temisan, andrei duban si dana savuica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 21 februarie sezonul 2 si a fost si la mine in sat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce sate sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul 2 din'' miss fata de la tara" incepe pe 21 februarie luni la ora 20:30 multa bafta ceao a apropo au venit in prundu bargaului in B-N si au aleso pe cea mai tare de pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe 21 februarie.a venit si la mine in sat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: