| stanadi2010 a întrebat:

Cand incepe nini cel mai tare serial de pe glob? Si de ce sa-u oprit episoadele tocmai cand era mai interesant?

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Pentru ca nu este cel mai tare serial de pe glob!

www.imdb.com aici ai ce vrei scrii titlu acolo si toate detaliile le gasesti doar sa citesti^^

| Ishq333 a răspuns:

L-au oprit pentru ca s-a terminat sezonul.In Martie spun ca va incepe un nou sezon pana la sfarsitul serialului(128 episoade)

| andra123_1871 a răspuns:

Nu stiu sigur dar am auzit ca va incepe in luna martie...

| Diana_4154 a răspuns:

NiNi a facut o pauza pentru ca incepe un nou zezon din 8 sau 7 martie

| Mugur_6444 a răspuns:

Se pare ca in martie incepe - http://www.deseneanimateonline.net/2011/03/nini-disney-channel.html
si sora mea il astepta cu infrigurare :D

| niniceamaitare a răspuns:

Va reincepe lunea asta la ora 19 30