| meliomeli a întrebat:

Cand incepe Romanii au talent sezonul2 de pe antena? Si la ce ora?

Răspuns Câştigător
| biancaalexe a răspuns:

Eu auzisem ca apare in 2012 abia crying la inceputul anului dar nu se stie exact.

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Esti exagerat de proasta, fatuca.In primul rand,RAT va fi pe PRO TV,ca si pana acum, nu pe Antena 1, acolo e X Factor.Momentan,sunt in curs auditiile, iar sezonul urmator o sa inceapa in martie 2012.Pace!

| meliomeli explică (pentru Dumnezău):

SCUZE! Doamne fereste! Nici nu ma cunosti! Si imi spui ca sunt proasta! Eu am crezut ca e pe Antena 1 dar NU trebuie sa jignesti!

| mikisarbu a răspuns:

In primul rand e pe Pro TV si nu s-a anuntat difuzarea