| TrendyHedgehog a întrebat:

Cand incepe sezonul 2 de la miss fata de la tara.

29 răspunsuri:
| sweet_1526 a răspuns:

Nu au anuntat nimic pana acum

| Laviiiiii a răspuns:

S-a difuzat ieri, in fiecare luni de la 8:30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul doi se pare ca o sa fie. In acest moment Alex Velea este in comuna Ruginoasa, jud Iasi, unde se desfasoara preselectia pentru miss fata de la tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In februarie cam asa...stii chiar a venit la mine in comuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost la Ruginoasa(am participat si euhee hee)si am impresia ca o sa se difuzeze pe 28 februariewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cand o sa se difuzeze dar tin sa va anunt ca dana savuica a vnit in comuna leresti jud arges si aales o fata foarte frumoasa pe nume alina o sa le intreaca pe toate pentru ca e foarte frumoasasi desteapta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea va incepe pe 21 februare, la ora 20:30, si au venit si in jud. B-N, in com.prundu birgaului si au ales ce mai frumoasa si mai harnica fata din judet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ce tare a foast ras penultimul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala care a sc sai aia care a sc la mesajul ca afost dana savuica in arges in leresti si ca... e chiar tare de tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a venit in B-N in prundul bargaului si a ales-o pe dorina ces mai harnica de pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit in prundul bargaului, Dan Bordeanu si a aleso pe fata(...), pentru ca a fost cea mai tarana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Bogdy si am sa va spun ca sora mea DORINA a castigat aici in prundul bargaului miss fata de la tara pentru ca a demonstrat ce vroia Dan Bordeanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 febroarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati add la rpdgaby...big grinbig grin...stiu mai multetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 21 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 feb. 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 21 febroarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe pe 21 febroarie in prundu bargaului BN la ora 20:30 luni o sa fie super ceaooo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diseara! love struck 21` feb. 2011!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incepe pe data de 21.02. 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inceput azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astazi luni 21 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum ati vazut, a inceput deja. Dar, fata pe care a ales-o Dan Bordeianu, poate ca e gospodina, dar nu e nici pe departe cea mai frumoasa, nici macar printre alea mai frumoase nu are ce cauta. Si are un vocabular...de face judetul de rusine. Mai sunt fete care muncesc la fel de mult ca ea si stiu sa se exprime!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un raspuns pentru un tip anonim cel care crede ca, daca o fata e frumoasa e tot ce trebuie te inseli prietene si mie chiar mi-a placut de Dorina a fost o fata de treaba si poate ca nu era cea mai frumoasa dar era draguta si ea a aratat ca poate cel mai mult si rar mai gasesti u o fata la 20 de ani sa faca ce facea ea si sa treaca prin ce a trecut ea e usor de comentat pe un site de pareri dar te duc eu acolo si te pun sa faci ce a facut ea si o sa vezi ca nu e asa usor cum pare asa ca, poate nu o sa castige ea premiul dar a aratat ca e o fata care poate multe...o fata simpla dar de treaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa inceapa pe 21 a 2 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

21 februarir

| Gggeorgiana a răspuns:

Andreea Raicu zicea ca nu crede ca o sa mai fie desi ea si-ar dori!

| Frumusika16 a răspuns:

LUNI 21 februarie la ora 20:30