| Ioana_Anghelescu_2000 a întrebat:

Cand incepe sezonul 5 in the walking dead in romania.Ca din cate am inteles in SUA a inceput pe 12 octombrie 2014(adica ieri).

Răspuns Câştigător
| Copac13 a răspuns:

Eu cred ca peste cateva saptamani

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Lansarea internationala, oficiala, nu coincide cu cea din Romania. Pentru ca sunt drepturi de difuzare obtinute prin licenta, pe care televiziunile trebuie sa le plateasca pentru a le include in programul tv. Pana ajung in tara noastra, cu siguranta se vor putea viziona online. Urmareste periodic programul tv al televiziunii din Romania care a difuzat pana acum sezoanele anterioare si sigur vei afla si cand va rula sezonul 5.

| Ioana_Anghelescu_2000 explică (pentru dannyel86):

Ok,stiam ca va dura pana va ajunge in tara, dar poate scria undeva cand va aparea in tara la noi si nu am vazut eu.Totusi mersi happy

| Zenicide a răspuns:

Episdoul 1 din sezonul 5 e deja pe t0rrente. L-am vazut azi dimineata.